Bitcoin’i art arda bilen CNBC uzmanları yeni hedefi belirledi

Mart ayının sonundan bu yana Bitcoin'e ilişkin öngörüleri gerçekleşen CNBC'nin finans uzmanları, en büyük kripto para için yeni hedefi belirledi.

En büyük kripto para Bitcoin’de açtığı pozisyonları halka açık olarak paylaşan CNBC uzmanları, Mart ayı sonundan bu yana istikrarlı bir başarı elde ediyor.

28 Mart’ta CNBC’de yayınlanan Futures Now programının resmi Twitter hesabından kanalın finans yorumcularından Jim Iuorio’nun Bitcoin’de pozisyon açtığı ve 4045 dolardan girdiği pozisyon için hedefi 4445 dolar olarak belirlediği duyurulmuştu:

Birkaç gün sonra Bitcoin’in 5000 doların üzerine çıkmasıyla pozisyon hedefine başarıyla ulaştı.

Ardından aynı Twitter hesabından bir paylaşım daha yapıldı. 9 Nisan’daki bu paylaşımda bu defa kanalın bir diğer finans yorumcusu Jeff Kilburg’un 5150 dolar giriş seviyesi ve 5650 dolar hedef fiyatıyla Bitcoin‘de uzun pozisyona girdiği bildirildi:

Bir numaralı kripto paranın bugün, yani 23 Nisan’da 5650 doları görmesiyle pozisyon hedefini başarıyla buldu.

Son pozisyonda hedef 6100

CNBC’nin bu akşam paylaştığı son Bitcoin pozisyonu Jim Iuorio’ya ait. Iuorio, 5500 dolar giriş seviyesi ile Bitcoin’in 6100 dolara ulaşacağını düşünüyor.

Iuorio, stop-loss (zararı durdur) seviyesini ise 5150 dolar olarak belirledi.

Bitcoin’in bir sonraki hareketinin CNBC finans uzmanının öngördüğü gibi olup olmayacağı merakla bekleniyor. CNBC, kripto para piyasasında yaptıkları yayınlar ve uzmanlarının tahminleriyle genellikle “ters gösterge” olarak biliniyor. Diğer yandan Bitcoin’le alakalı son paylaşımları, böyle devam edeceğinin garantisi olmamakla birlikte “ters gösterge” algısına aykırı şekilde doğru çıktı.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl