CNBC’nin finans uzmanından Bitcoin ve kripto para itirafı

Serbest fon yöneticisi ve CNBC’nin finans uzmanı Brian Kelly, dün yayınlanan Squawk Box programında çarpıcı bir itirafta bulundu. ‘Bu herkese göre değil’ Kelly, canlı yayın sırasında parasının ne kadarını Bitcoin’e yatırdığı sorusu üzerine, “Yüzde 90’ı gibi. Bir fon işletiyorum. İçinde param var. Başka yerlere yatırım yaptım. Bu herkese göre değil, büyük oynuyorum.” dedi. Kelly’nin bahsettiği fon BKCM Dijital Varlık Fonu. Kelly, ayrıca blok zincir devriminin yepyeni bir varlık ekosistemi yarattığından dolayı kripto para birimlerinin yükseleceğinden emin olduğunu söyledi. Ünlü finansçı...

Serbest fon yöneticisi ve CNBC’nin finans uzmanı Brian Kelly, dün yayınlanan Squawk Box programında çarpıcı bir itirafta bulundu.

‘Bu herkese göre değil’

Kelly, canlı yayın sırasında parasının ne kadarını Bitcoin’e yatırdığı sorusu üzerine, “Yüzde 90’ı gibi. Bir fon işletiyorum. İçinde param var. Başka yerlere yatırım yaptım. Bu herkese göre değil, büyük oynuyorum.” dedi.

Kelly’nin bahsettiği fon BKCM Dijital Varlık Fonu. Kelly, ayrıca blok zincir devriminin yepyeni bir varlık ekosistemi yarattığından dolayı kripto para birimlerinin yükseleceğinden emin olduğunu söyledi.

Ünlü finansçı son olarak tek bir kripto para biriminin diğerlerinin üzerine çıkabileceğini belirtti ve bunun Bitcoin olacağı konusunda emin olmadığını ifade etti:

“Bitcoin olacağına ikna olmuş değilim. Başka bir şey olabilir. Teknolojinin tarihi bize, teknolojinin kendisini parçaladığını anlatıyor.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl