Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Bitcoin, altın ve hisse senetlerinden daha iyi bir yatırım’

CNBC ekranlarında yayınlanan ve geleneksel finans uzmanlarının yer aldığı bir programda Bitcoin ile altın ve ABD hisse senetleri karşılaştırıldı. Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, değerli metaller, hisse senetleri ve Bitcoin arasında bir seçim yapmak gerektiğinde şu andan 2017 yılının sonuna kadar “kolaylıkla” en iyi seçeneğin Bitcoin olduğunu belirtti. Lee, Bitcoin’in döviz piyasasının yalnızca yüzde 5’ini elinde bulundurması halinde, 25.000$’dan 50.000$’a kadar değerleneceğini söyledi. Programda yer alan diğer uzmanlar, Bitcoin’in geleceği konusunda Lee kadar emin değildiler. Max Keiser ve Goldman Sachs...

CNBC ekranlarında yayınlanan ve geleneksel finans uzmanlarının yer aldığı bir programda Bitcoin ile altın ve ABD hisse senetleri karşılaştırıldı.

Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, değerli metaller, hisse senetleri ve Bitcoin arasında bir seçim yapmak gerektiğinde şu andan 2017 yılının sonuna kadar “kolaylıkla” en iyi seçeneğin Bitcoin olduğunu belirtti.

Lee, Bitcoin’in döviz piyasasının yalnızca yüzde 5’ini elinde bulundurması halinde, 25.000$’dan 50.000$’a kadar değerleneceğini söyledi.

Programda yer alan diğer uzmanlar, Bitcoin’in geleceği konusunda Lee kadar emin değildiler.

Max Keiser ve Goldman Sachs da yükseliş öngörüyor

Öte yandan Lee’nin yanı sıra birtakım uzmanlardan da Bitcoin’in olası değeriyle ilgili olarak çeşitli yorumlar geliyor. Ünlü analist Max Keiser, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in kısa vadede 5000$ seviyesine ulaşacağını söylemişti. Goldman Sachs’dan Sheba Jafari ise yıl sonunda Bitcoin’in 4000$ olacağını belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl