Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Pompliano’dan Bitcoin yorumu: 2008’de yaptılar ve yine yapacaklar

Kripto para yatırım şirketi Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano, son düşüşte Bitcoin satın aldığını ve lider kripto paranın geleceği konusunda iyimser olmaya devam ettiğini söyledi. Bitcoin'in birçok insan için çok hızlı bir şekilde inanılmaz derecede çekici hâle geleceğini ileri süren Pompliano, parasal teşvik, faiz indirimleri ve diğer birçok şeyin sonucunda yatırımcıların altın ile Bitcoin'e koşacaklarını iddia etti.

Kripto para yatırım şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin’in fiyatındaki tarihi düşüşlere ve volatiliteye karşın lider kripto paranın geleceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Ayrıca Pompliano, son düşüşte daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

Kripto para topluluğunun etkili isimlerinden biri olan Pompliano, Bitcoin piyasasında inanılmaz bir baskı olduğunu fakat ağ konusunda hiçbir şeyin değişmediğini ifade etti. Ağın tamamen stabil bir şekilde çalışmayı sürdürdüğünü vurgulayan Pompliano, sözlerinin devamında “Elbette iyimseriz. Bu hafta başında söylediğim gibi daha fazla Bitcoin satın aldım. Morgan Creek’te daha fazla Bitcoin aldık.” şeklinde konuştu.

“2008’de yaptılar ve yine yapacaklar”

Makro ekonomik sahnedeki son gelişmelerin Bitcoin için roket yakıtı olduğundan emin olduğunu belirten Pompliano, “Bitcoin ve diğer varlıkların fiyatının düştüğünü ne kadar çok görürsek Fed ve diğerleri o kadar çok devreye girecek ve parasal teşvik yaratacaklar.” dedi. Bunun sonunda yatırımcıların altın ve Bitcoin’e koşacaklarını iddia eden isim, “Bunu 2008’de yaptılar ve şimdi burada tekrar yapacaklar.” ifadesini kullandı.

Pompliano’ya göre Bitcoin, blok ödülü yarılanmasından dolayı altına göre belirgin bir avantaja sahip. Facebook’un eski ürün yöneticisi, “Faiz indirimlerini, parasal genişlemeyi ve sonra Bitcoin yarılanmasını göreceksiniz. Her şey hemen hemen aynı zamanda gerçekleşecek. Ve bence Bitcoin, birçok insan için çok hızlı bir şekilde inanılmaz derecede çekici olacak.” iddiasında bulundu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl