Consensus 2018’in önündeki Lambo’lar yalnızca promosyon

Dünyanın en büyük kripto para ve Blockchain etkinliği Consensus 2018'in düzenlendiği otelin önünde yer alan Lamborghini'ler kripto para yatırımcılarına ait değil ve yalnızca promosyon amaçlı.

New York’ta Pazartesi sabahı, dünyanın en büyük kripto para ve Blockchain etkinliği olan Consensus 2018’in gerçekleştiği otelin önünde 3 Lamborghini’nin park halinde olması dikkat çekmişti. Çoğu insan bu Lamborghini’lerin konferansa gelen kripto para yatırımcılarına ait olduğunu düşündü ancak hiçbiri Bitcoin ya da başka bir dijital para yatırımcısına ait değildi.

Gerçek sonradan anlaşıldı. CNBC’nin haberine göre orada yer alan lüks otomobillerden ikisi New Jersey merkezli bir araba kiralama şirketi olan Broadway Supercars’dan geliyordu ve şirketin kurucusu John Nouri’ye aitti.

Nouri, araçların Pazartesi günü beş buçuk saat boyunca park halinde otel önünde beklemeleri için kiralandığını ve konferans ile kripto para borsası BitMex’in reklamının bir parçası olduğunu söyledi.

‘Kriptodan hiç para kazanmadım ama 10 lambom var’

Nouri, “Her zaman birçok şirket için bunu yapıyoruz. İçeri giren insanlar için bu oldukça dikkat çekici oluyor. Hepsi kriptoda para kazanıldığında bir lambo satın alındığını söylüyorlar. Hiç kriptodan para kazanmadım ama on lambom var.” dedi.

Nouri’nin şirketi Lamborghini’leri günlük 1000 dolara kiralıyor.

Bitcoin geçtiğimiz sene 13 kat değerlendi ve dünya çapında kripto para milyonerleri yarattı. Lüks otomobiller volatil kripto paraların servet yaratma potansiyeli için bir internet sembolü haline geldi.

→ ZCASH GEMINI’DE LİSTELENME HABERİYLE BİRLİKTE SERT YÜKSELDİ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl