Blockbid’in COO’su: Bitcoin coşkusu neredeyse başladı bile

Kripto para borsası Blockbid'in COO'su David Sapper, piyasadaki karamsar havaya karşın Bitcoin coşkusunun neredeyse başladığına inanıyor.

Bugünlerde birçok Bitcoin yatırımcısının umutları neredeyse tükenmiş durumda. Yapılan bir araştırmaya göre yatırımcıların bir kısmı, ilk fırsatta piyasadan çıkmayı planlıyor ve bu gayet anlaşılabilir bir şey. İlk ve en büyük kripto para Bitcoin, 20 bin dolarlık zirve seviyesinin ardından 6000 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bununla birlikte Daily Express’e konuşan Blockbid’in COO’su David Sapper, gelecekten umutlu. Sapper, “Coşku neredeyse başladı bile” diyor.

Sapper, “Coşkunun neredeyse başlamış olduğuna inanıyorum. Dünya nüfusunun yalnızca yüzde 1’i kripto paralara sahip ve haberlerde bankaların ve finansal kurumların Blockchain teknolojisi geliştirdiği, kripto paralara yatırım yaptıkları yazıyor. Gelecek 18-24 ay içinde daha yaygın bir kabul göreceğimizi düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Sapper, sözlerinin devamında, “Bitcoin ve kripto paralar bir bütün olarak piyasadaki değişikliklere daha duyarlı hale geldi ve Facebook’un kripto para reklam yasağını kaldırması haberiyle birlikte piyasaya biraz güven geldi.” ifadelerini kullandı.

Sapper, aynı zamanda kripto paranın hala emekleme döneminde olduğunu ve günlük hayatımıza bir gün nüfuz edeceğini kabul eden bir kripto para uzmanı. Sapper’a göre bu gerçekleşmeden önce doğru mevzuat ve düzenlemeye ihtiyaç var. Blockbid’in COO’su şöyle dedi:

“Kripto para piyasası genç bir endüstri ve doğru mevzuat ve düzenleme sayesinde kripto paraların günlük hayatımızın bir parçası olacağına inanıyorum. Kripto paraların arkasındaki teknoloji olan Blockchain, birçok sektör tarafından kullanılıyor ve bazı şirketler iç kullanım amacıyla kendi kripto paralarını yaratırlarsa şaşırmam. Teknoloji geliştikçe dijital paralara daha fazla ilgi olacak ve gelecekte daha geniş bir şekilde benimsendiklerini göreceğiz.”

14 FARKLI UZMANDAN 14 KISA VE UZUN VADELİ BITCOIN TAHMİNİ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl