Crypto.com’da yüzde 50 indirimli Bitcoin için son saatler

Crypto.com, son katılımın bugün olduğu kampanyada 2 milyon dolar değerindeki Bitcoin'i yüzde 50 indirim ile satacak.

1400 0
bitcoin

Önde gelen kripto para platformlarından Crypto.com, bir başka büyük kripto para indirimi ile daha adından söz ettiriyor. Platform daha önce, Bitcoin dahil olmak üzere birçok kripto parayı belirli miktar ve şartlar dahilinde yarı yarıya indirimli fiyattan sunmuştu. Şimdi, şirketin dördüncü yılı kapsamında 2 milyon dolarlık Bitcoin, yüzde 50 indirim ile satışa sunulacak.

Söz konusu kampanya ilk 25 bin kişi ile sınırlı. Şimdiye kadar gerçekleştirilen kampanyalarda belirli bir süre platformun kendi kripto parası olan CRO’yu elde tutmak zorunlu kılınmıştı. Bu seferki indirimli satışta bu zorunluluk kaldırıldı. Yani, kampanyaya katılmak isteyenlerin CRO stake etmelerine gerek yok.

Ayrıca Crypto.com, 120 bin dolarlık bir de Bitcoin ödül havuzu oluşturdu. Platformun Twitter hesabını takip edip kampanya ile ilgili tweet’i retweet edenler arasından rsatgele seçilecek her bir kullanıcıya 1200 dolarlık BTC hediye edilecek.

Katılım için son tarih: 30 Haziran 2020 TSİ 09.00

Kampanya ile ilgili tüm detaylar ve sorularınız için Crypto.com’un resmi Türkçe Telegram kanalını ziyaret edebilirsiniz: https://t.me/Cryptocom_TR

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun