McAfee meydan okudu: Bu cüzdanı hack’leyebilen herkese 100,000 dolar vereceğim

Ünlü siber güvenlik uzmanı McAfee, yeni piyasaya sürdüğü kripto para cüzdanını hack'leyebilen herkese 100,000 dolar ödül vereceğini duyurdu.

Ünlü siber güvenlik uzmanı McAfee, en son girişimi olan kripto para cüzdanı Bitfi’yi hack’leyebilen herkese 100,000 dolar vereceğini ilan etti.

McAfee antivirüs yazılımının eksantrik kurucusu, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla “Bitfi cüzdanım hakikaten dünyanın ilk hack’lenemez cihazıdır.” dedi ve aksini ispatlayabilecek herkese para ödülü teklif etti.

Bunu ilk kez birkaç gün önce açıklayan McAfee, bugün “100,000 dolarlık ödül sadece cüzdanı hack’leyebilen ilk kişiye değil, herkese. 100 kişi hack’leybilirse her biri 100,000 dolar kazanacak. Ama sizi temin ederim, hiç kimse tarafından hack’lenemez. Deneyin.” ifadeleriyle cüzdanına olan güvenini yineledi.

Bitfi cüzdan, Bitcoin gibi kripto paralarınızı bilgisayar korsanları tarafından çalınamayacakları şekilde depolamak için kullanılan bir donanım. Ayrıca ödemelerinizi de bu gibi cüzdanları kullanarak yapabiliyorsunuz. Piyasada benzer birçok cüzdan bulunuyor. En bilineni ve en çok satılanı ise Ledger Nano S.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl