Ran Neu-Ner: Bitcoin henüz dibe vurmadı

Bitcoin'in erken yatırımcılarından olan Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatının daha da düşebileceğini, sıradaki noktanın 6250 dolar olduğunu söyledi.

Pazartesi günü CNBC ekranlarında yayınlanan Fast Money programında konuşan Bitcoin’in erken yatırımcılarından olan Ran Neu-Ner, Bitcoin fiyatının daha da düşebileceğini söyledi.

“Bitcoin için sıradaki nokta 6250 dolar” diyen Neu-Ner, fiyatın bu seviyenin altında kalması halinde 5900’ün test edileceğini iddia etti.

Neu-Ner, yatırımcıların izleyeceği önemli bir seviyenin 5000 dolar olduğunu ifade etti.

OnChain Capital’in kurucusu, “Madencilerin dikket ettiği ve ‘Makineyi gerçekten tutmaya değer mi?’ dediği nokta burası. Yaklaşık 5000 dolardan eğer bir dönüş yapmazsak madencilikte çok farklı bir oyun görebiliriz.” şeklinde konuştu.

Ran Neu-Ner

Neu-Ner sözlerinin devamında, uzun vadede blockchain teknolojisine inananların artık Bitcoin satın almaları için iyi bir zamanda olduklarını söyledi ve “Bitcoin 20, 30, 40 ya da 50.000’e gidebilir. O zaman 5’ten mi 6’dan mı aldığınızı umursamazsınız.” dedi. Neu-Ner ayrıca, “Hızlı geri dönüş arayan günlük yatırımcılar diğer sektörlerde daha iyi şans bulabilir.” ifadelerini kullandı.

→ BİR BINANCE KULLANICISININ 50 BİN DOLARLIK HESABI HACK’LENDİ


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Burada aktarılan analistlerin ifade ettiği tüm görüşler sadece kendi fikirleridir ve Uzmancoin ile içeriğin yazarının görüşlerini yansıtmaz. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl