Analist Stockton’dan Bitcoin ve dip yorumu: 13900 görülebilir

Bitcoin'de düşüş hareketinin ne zamana kadar süreceği konusunda Fairlead Strategies şirketi kurucusu ve analist Katie Stockton, dip seviyesinin görülmesinin en az 7 ay alabileceğini ve en büyük kripto paranın 13900 dolara kadar inebileceğini belirtti.

Kripto para yatırımcıları geçtiğimiz senenin sonunda başlayan düşüşlerin ne zaman biteceğini sorgularken, Fairlead Strategies şirketi kurucusu ve analist Katie Stockton’dan konuyla ilgili şirket müşterilerine bir rapor sunuldu.

“Kısa vadede düşüş bekleniyor”

Stockton şirketin kripto para analizinde fiyat hareketlerinin kısa vade için negatife döndüğünü belirtti ve şunları söyledi:

“Bitcoin 50 günlük hareketli ortalama olan 17 bin 400’ün de altına inmiş durumda… Kısa vadede fiyat hareketi negatife döndü. Kasım ayındaki düşük seviyelerin yeniden test edilmesini bekliyoruz. İlerleyen haftalarda 15.600 seviyesi görülebilir”

“13 bin 900 de görülebilir”

Kısa vadede düşüş beklediğini belirten Stockton, uzun vade için de farklı konuşmadı:

“Uzun vadedeki momentum da güçlü şekilde negatif duruyor. Birkaç ay içinde 13 bin 900 seviyelerini de görebiliriz. Bu da 2019 yılının zirvesi oluyor. En aşağı seviyenin ise yaklaşık 7 ay sonra görülebileceğini düşünüyoruz. Bundan sonra da yukarı yönlü bir karşı hareket başlayabilir”

Stockton 2021 yazında Bitcoin 30 bin dolar seviyelerindeyken, 50 bin doların çok uzak olmadığını söylemiş ve Bitcoin Kasım ayında 69 bin dolar ile zirve yapmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl