Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Eski JPMorgan analisti: Bitcoin için dua zamanı

Eski JPMorgan analisti ve trader Tone Vays, Bitcoin'in çok kritik bir bölgede bulunduğunu belirterek "Bitcoin için dua zamanı" dedi.

Eski JPMorgan analisti ve deneyimli trader Tone Vays, Bitcoin için dua etmenin zamanın geldiğini söylüyor.

Vays, Youtube kanalında yayınladığı bir videoda, 7200 dolar desteğinin kırılmasının ardından Bitcoin’in şu anda aşağı yönlü daha büyük bir hareket riski taşıdığını ifade etti.

Bitcoin’i fiyat 7140 dolardan alınıp satılırken değerlendiren Vays, “BTC’nin fiyatı, çok kritik bir destek altında. Bu iyi değil. En iyisi için dua etmenin ve en kötüsüne hazırlanmanın zamanı geldi. Hareketli ortalamalar çok çok kötü görünüyor. Fiyat kısa vadeli, orta vadeli ve uzun vadeli ortalamaların altında. Hepsinde eğilim aşağı yönlü. Bununla birlikte, fiyat hareketi tüm bu hareketli ortalamaların açık ara altında olduğundan fiyatın geri tepmesi de çok olası. Bu nedenle hareketli ortalamalar mümkün olan en ‘bearish’ fotoğrafı verse bile hareketli ortalamalarının oldukça altında bulunan bir şeyi açığa satma konusunda dikkatli olmak istersiniz. Burada bir ihtilaf durumu var. Aksini gösterene kadar fiyat hareketine güveneceğim.” dedi.

Vays, 6900 doların altına düşmedikçe Bitcoin’in bir şansı olduğunu ileri sürdü. Ona göre, fiyatın bu seviyenin altına düşmesi, büyük olasılıkla düşüşün devam etmesine yol açacak.

Analist, devamında lider kripto paranın birkaç ay daha yatay seyretmesi halinde BTC’nin konsolide olduğu gerçeğinin yükseliş işareti olarak değerlendirileceğini söyledi.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl