Bitcoin, 2018’de kesinlikle 50.000$’ı görebilir – Jeet Singh’e göre

Portföy yöneticisi Jeet Singh, İsviçre’nin Davos kasabasındaki Dünya Ekonomik Forumu’nda Russia Today’e (RT) bir demeç verdi ve 500 milyar Dolar’ı aşan piyasa değeri ile kripto para birimlerinde volatilitenin olağan dışı bir şey olmadığını söyledi. Son altı yıldır kripto para birimleri alanında çalışan Singh, kripto para birimlerinin yüzde 70-80, hatta daha fazla oranda dalgalanmasının yaygın bir durum olduğunu ifade etti. Singh, şöyle devam etti: “Halka açıldıkları zaman Microsoft’a veya Apple’a bakarsanız piyasa olgunlaşmadığı için hisse senetleri çok volatildi. Şu anda kripto...

Portföy yöneticisi Jeet Singh, İsviçre’nin Davos kasabasındaki Dünya Ekonomik Forumu’nda Russia Today’e (RT) bir demeç verdi ve 500 milyar Dolar’ı aşan piyasa değeri ile kripto para birimlerinde volatilitenin olağan dışı bir şey olmadığını söyledi.

Son altı yıldır kripto para birimleri alanında çalışan Singh, kripto para birimlerinin yüzde 70-80, hatta daha fazla oranda dalgalanmasının yaygın bir durum olduğunu ifade etti.

Singh, şöyle devam etti:

“Halka açıldıkları zaman Microsoft’a veya Apple’a bakarsanız piyasa olgunlaşmadığı için hisse senetleri çok volatildi. Şu anda kripto para birimleri daha çok bir değer deposu gibi kullanılıyor. İnsanlar zamanla daha fazla değeri olan para birimlerini tutma eğilimindedirler. Şu anda kripto para birimlerini kabul eden çok satıcı yok fakat kara piyasada büyük kabul var.”

Singh son olarak “Bitcoin, 2018’de kesinlikle 50.000$’ı görebilir.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl