Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Eran Eyal: Bitcoin’in 100.000$’ın ötesine geçeceğine hiç şüphem yok

Eran Eyal, Bitcoin fiyatının 20.000$'ın üzerine çıkıp çıkmayacağı sorulduğunda "Bitcoin 100.000$'ın çok ötesine geçecek" dedi.

CCN’in haberine göre dağıtık pazar Shopin’in CEO’su Eran Eyal, Bitcoin fiyatının 20.000$’ın üzerine çıkıp çıkmayacağı sorulduğunda “Hiç şüphem yok ki Bitcoin 100.000$’ın çok ötesine geçecek” dedi.

Eyal, Bitcoin’in 100.000$’ı ne zaman aşacağı ile ilgili belirli bir zaman çizelgesi vermemesine karşın iddiasını desteklemek için bazı tarihsel gerçekleri ve verileri gösterdi. Eyal, Ethereum‘un Eylül ayı civarında 245$’dan işlem gördüğünü ancak şu anda 957$ olduğunu belirtti.

Eyal, fiyat düşüşlerinin Çin ve Güney Kore hükümetlerinin kripto para birimleri üzerindeki baskılarından kaynaklandığını söyledi. Eyal, ayrıca ABD’de Bitcoin borsalarının geçmişte üç defa kapatıldığına dikkat çekti. Bu Bitcoin’in her zaman fiyat düşüşleriyle sonuçlanan olaylardan kurtulmanın bir yolunu bulduğunun bir işareti.

Tehditler durulduğunda ivme kazanacak

Kripto para piyasası yükseliş trendi olan çok genç bir piyasa. Eyal, Bitcoin’in çökmeyeceğine ancak kapatma tehditleri durulduğunda dengede kalacağına ve ivme kazanacağına inanıyor.

Eyal, Bitcoin’i “altın gibi bir değer deposu” olarak adlandırıyor.

Ethereum’a da değinen Eyal, Ethereum’un farklı olduğunu, Ethereum’un değerinin üzerinde kurulu kripto para birimlerinin kullanımına bağlı olduğunu söylüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl