İşte 150 milyon dolarlık yatırım devinin kripto para portföyü

Yönetimi altında 150 milyon dolar sermaye bulunan yatırım şirketi Placeholder'ın kripto para portföyünde 14 proje bulunuyor. Bunlar arasında en büyük ilk 10'dan yalnızca Bitcoin ve Ethereum var.

Yönetimi altında 150 milyon dolarlık sermaye bulunan yatırım şirketi Placeholder’ın yatırım yaptığı kripto para projelerinin güncel bir listesi yayınlandı.

Placeholder, 2017 yılında Chris Burniske ve Joel Monegro tarafından kurulan bir girişim sermayesi şirketi. Şirketin kurucu iki ismi, aynı zamanda kripto para alanındaki ilk yatırım analistlerinden.

The Block’ta yer alan habere göre 150 milyon dolarlık şirketin halka açık portföyünde kripto para ve Blockchain teknolojileriyle ilişkili 14 farklı protokol ve girişim bulunuyor.

Bunlar arasında Bitcoin, Ethereum, Decred, Zcash, 0x ve Maker dikkat çekiyor. Şirketin yatırım yaptığı diğer projeler ise CacheCash, Erasure, Filecoin, FOAM, Aragon, UMA, Open Source Coin ve ZeppelinOS.

Şirketin portföyünün, odaklanılan alanlara göre ayrılmış tam listesi ise şöyle:

Veri: CacheCash, Erasure, Filecoin, FOAM

Merkezsiz finans: 0x, Maker, UMA

Yönetişim: Aragon, Open Source Coin

Merkezsiz uygulama platformu: Ethereum, ZeppelinOS

Kripto para: Bitcoin, Decred, Zcash

Öte yandan şirketin kurucularından Burniske, bugün iddialı bir öngörüyle ortaya çıktı. Burniske, Bitcoin’in gelecek boğa koşusu sırasında 1 trilyon dolara ulaşacağını ileri sürdü. Bu tahmin gerçekleşirse tek bir Bitcoin, 50,000 dolar değerini aşacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl