Lark Davis’e göre, Ethereum ve Bitcoin’i aşabilecek 4 altcoin

Kripto para araştırmacısı Lark Davis, performansıyla Ethereum ve Bitcoin'i geride bırakabileceğine inandığı 4 kripto parayı paylaştı.

3407 0
finans-grafik

Popüler kripto para araştırmacısı Lark Davis, Ethereum üzerinde yer almayan bir dizi merkezsiz finans (DeFi) projesinin önemli ölçüde büyüme potansiyeli taşıdığını düşünüyor.

Davis, kısa vadede büyük büyüme gösterebileceğine inandığı az bilinen dört kripto paraya dikkat çekti. Davis, konu hakkında “Ethereum’da başlatılan büyük DeFi projelerimiz olsa bile Ethereum dışındaki DeFi’nin de önümüzdeki aylarda muhtemelen büyük bir büyüme alanı olduğuna inanıyorum.” dedi. Daha sonra ise seçimlerini Kava (KAVA), Band Protocol (BAND), Switcheo (SWTH) ve Nash (NEX) olarak sıraladı.

Kava bir çapraz zincir DeFi lending platformu. Platformun token’ı bugün 1.97 dolardan işlem görüyor ve Mayıs ayının ortasından bu yana 4 kat artış yaşadı. Davis, fiyatın bu kadar yükseliş yaşamasına rağmen hâlâ uzun vadeli olarak önemli bir potansiyel taşıdığını ileri sürüyor ve şöyle diyor: “Kava’nın ekibi ve destekçileri çok çok güçlü. Benim düşünceme göre, piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde olan Ethereum’un MakerDAO’su kadar büyük olmak için her şeye sahip.”

Chainlink’in rakibi olan Band Protocol, bir çapraz zincir veri oracle ağı. Şu anda 2.42 dolar değerinde olan token’ı Temmuz başından beri yüzde 120 arttı. Davis, “BAND’in halihazırda Binance, Wanchain, Elrond, Fantom ve elbette Kava gibi yüksek profilli büyüyen bir ortaklar listesi var.” dedi.

SWTH ve NEX’in her ikisi de merkezi olmayan borsa token’ları. Bu ikilinin de yukarı yönlü potansiyel barındırdığını belirten Davis, Switcheo’nun yeni bir türev borsası açtığını ve token modelini güncellediğini, Nash’in ise Avrupa Birliği’ndeki kullanıcılar için itibari para kanalında sıfır işlem ücreti sunmaya başladığını kaydediyor.

Son olarak Davis, her ikisinin de önünü tıkayabilecek şekilde tonlarca merkezi olmayan borsa ile rekabet içinde olduğu konusunda uyarıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun