Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, pazar payında Ethereum’ı ikiye katladı

Bugün tüm zamanların rekorunu kırarak 3200$’ın üzerine çıkan Bitcoin, pazar payında da rekora ulaştı. Kripto para birimlerinin babası, toplamda yaklaşık olarak 110 milyar Dolar büyüklüğü olan olan pazarda 52 milyar Dolar’ın üzerine yükseldi. Bölüneceği korkularını geride bıraktı Geçtiğimiz ay yaşanan korkunç dönemden sonra Bitcoin, 1 Ağustos itibari ile bölüneceği korkularını geride bıraktı ve güven yarattı. Bu güvenle birlikte insanlar Bitcoin’e yönelmeyi sürdürdüler ve yoğun talep fiyatta yükselişi de beraberinde getirdi. Pazar payında 52 milyar Dolar’ın üzerine çıkan Bitcoin, 22 milyar...

Bugün tüm zamanların rekorunu kırarak 3200$’ın üzerine çıkan Bitcoin, pazar payında da rekora ulaştı. Kripto para birimlerinin babası, toplamda yaklaşık olarak 110 milyar Dolar büyüklüğü olan olan pazarda 52 milyar Dolar’ın üzerine yükseldi.

Bölüneceği korkularını geride bıraktı

Geçtiğimiz ay yaşanan korkunç dönemden sonra Bitcoin, 1 Ağustos itibari ile bölüneceği korkularını geride bıraktı ve güven yarattı.

Bu güvenle birlikte insanlar Bitcoin’e yönelmeyi sürdürdüler ve yoğun talep fiyatta yükselişi de beraberinde getirdi.

Pazar payında 52 milyar Dolar’ın üzerine çıkan Bitcoin, 22 milyar Dolar civarında seyreden Ethereum’u da ikiye katladı. Bitcoin’in en büyük rakibi olan Ethereum ise şu sıralarda 240$’dan işlem görüyor.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl