Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin analizi: Fiyat grafiklerinde kritik seviyeler

bitcoin

PrimeXBT sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Sert düzeltme hareketinden sonra yeni bir zirve yapar ise Yükseliş Trendini devam ettirir. Zirveye yakın oluşturduğu Harmonik BAT Pattern (40565) oluşumundan satış baskısı gelir ise Takip edeceğimiz Destek seviyeleri 38000 ve 36000. Yeni bir zirve hareketi yapar ise AB=CD (44245) formasyonundan da satış baskısı gelebilir. 31400 seviyesi kırılıp altında mum kapanışı yapmadığı sürece Yükseliş Trendi devam eder.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Ending Channel kırılımı ile birlikte belirttiğimiz ilk destekten 1. hedefini alarak tekrardan yükseliş tepkisi verdi. Tekrar Kanalın içine girer ise Libra Formasyon ve Harmonik BAT Pattern Direnç bölgesinden (1260 – 1295) satış baskısı gelebilir. Yükselen Üçgen formasyon içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimiz Aşağı kırılımda 922 seviyelerine kadar geri çekilme gösterebilir. 890 seviyesi kırılıp altında mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Yükselen Takoz formasyonu iki hedefini de aldı. 2. destek seviyesinden Alış tepkileri gelerek yükseliş gösterdi. Yükselişine devam eder ise 172 seviyelerindeki Libra formasyonundan tekrar satış baskısı gelebilir. 188 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapar ise orta vadede yükseliş trendini tekrar başlatır. 115 seviyesinin altında mum kapanışı ile düşüş trendini doğrulamış olur.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl