Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB): Bugün rekor kıran 8 altcoin

Önde gelen altcoin‘lerin yeni fiyat rekorlarına imza attığı bir gün daha geride kaldı. Bitcoin’in yatay seyrinde Ethereum başta olmak üzere, ilk 100 içinde birçok kripto para önceki zirvelerini geride bıraktı.

Ethereum (ETH) bugün 3 bin dolara iyice yaklaştı. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para, gün içinde 2 bin 945 doları gördü. Fiyat anlamında son üç ayda yüzde 110 büyüyen ETH’nin altı aylık performansı ise yüzde 650 oldu.

Ethereum’un ardından gelen Binance Coin (BNB), bugün 645 dolar ile yeni bir rekora imza attı. BNB, son üç ayda yüzde bin 285 ve son altı ayda ise yüzde 2 bin yükseldi.

Solana (SOL), rekor kıran bir başka kripto paraydı. SOL, bugün 49.5 dolar ile önceki zirvesini geride bıraktı. SOL, üç ayda yüzde bin ve altı aylık dönemde ise yüzde 3 bin arttı.

BNB’nin yanı sıra bugün diğer borsalara ait kripto paralar da rekor kırdı. OKB (OKB), gün içinde 37 dolara ulaşarak zirve yaptı. OKB’nin üç aylık getirisi yüzde 500 ve altı aylık getirisi ise yüzde 650 olarak kaydedildi.

Huobi Token (HT), 29 dolara kadar çıktı ve bu yeni bir zirveydi. HT, geride kalan üç ayda yüzde 350, altı ayda ise yüzde 575 artış gösterdi.

Bugün aynı zamanda DeFi projelerinin günüydü. Maker (MKR), 5 dolar ile rekora imza attı. MKR’nin üç aylık fiyat hareketi yüzde 200, altı aylık fiyat hareketi ise yüzde 830 oldu.

Compound (COMP), 830 dolara çıktı ve 1000 dolara bir adım daha yaklaştı. COMP, son üç ayda yüzde 140 ve son altı ayda yüzde 800 yükseldi.

DigiByte (DGB), bir dönemin efsaneleşmiş kripto para birimi, bugün 0.19 dolara çıkarak eski rekorunu kırdı. DGB, üç ayda yüzde 400, altı ayda da yüzde 670 büyüdü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Mustafa emre Cevapla

    Yav arkadas 3 5 kuruş paramız var bu 1 aydır kiropto yu oqrendim yatirdimda. Bir ev bir araba Alayim dedim dibe inde olandanda olduk öyle duruyor ykkmu bir adam gibi adam bizi yönlendirsin bizde kirada ev gecindiriyoruz zordayiz . Bu btt holo chz bitirdi bu ne abi

    1. Süleyman Cevapla

      Kirve takip et akşam eksideyken al sabah her 2 saate bir kontrol et satman gerebilir şuan Comp ve mkr popüler diğerleri içinde eksideyken al ve geçmişini kontrol et son 5 günde nasıl yükselmiş alçalmış ona göre al sat yatırım için kullanma günlük al sat yapsan karlı çıkarsın