Ethereum’un kurucu ortağı: Kripto paralarda balonları daha sık göreceğiz

Ethereum'un kurucu ortağı Joseph Lubin, şimdiye dek kripto paralarda patlayan bir sürü balon görüldüğünü ve bundan sonra daha sık görüleceğini söyledi.

Ethereum’un kurucu ortağı Joseph Lubin, Cointelegraph Almanya’ya verdiği röportajda Bitcoin ve Blockchain teknolojisine dair açıklamalar yaptı.

Lubin, Berlin’i Blockchain kozmosundaki en önemli şehir olarak niteledi ve “Berlin bir altyapıya ve yeteneğe sahip, burada gerçekten iyi programcılar var.” dedi.

Lubin’e göre Blockchain teknolojisi hala emekleme döneminde. Şu anda ConsenSys şirketi ile Ethereum uygulamaları geliştirmeye odaklanan Ethereum‘un kurucu ortağı, şöyle dedi:

“Patlayan bir sürü balon gördük ve Blockchain ve kripto paralarda daha sık göreceğiz. 30, 200, hatta 20,000 dolardayken Bitcoin bir balondu.”

Lubin’e göre Bitcoin’in etrafındaki heyecan, kötü bir şey değil, çünkü piyasaya daha fazla para getirecek ve teknolojiyi ileriye taşıyacak.

Lubin, sözlerinin devamında eski web’in çok fazla yanlışı olduğunu, insanların kendi verileri üzerinde kontrol sahibi olmadığını ve bunun şirketlerin kullanıcı verileri üzerinden fayda sağlayabileceği anlamına geldiğini, ayrıca sınır ötesi ödemeler için hızlı bir yöntemin bulunmadığını ifade etti.

Ethereum’un kurucu ortağı son olarak “Verileri toplayan ve para kazanan silolardan kurtulmalıyız ve insanlar verilerini kendilerini kontrol etmeliler.” dedi.

→ BITCOIN’İN PİYASA DEĞERİ FACEBOOK’TAN BİR GECEDE SİLİNDİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl