Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin analizi: Önemli seviyeler ve olası hedefler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadede yatay bir trend içinde hareket eden grafiğimizde CYPHER formasyon oluşumu mevcut. PRZ (Potansiyel Dönüş Bölgesi) olarak işaretlediğimiz yeşil alan aynı zamanda 4 saatlik grafikte Libra formasyonun seviyesine denk geliyor. Bu bölgeden gelecek alım tepkisi ile 36450 ve 38115 direnç seviyeleri takip edilebilir. Düşüşlerde Ana Destek olarak 31700 seviyesi takip edilmeli.

Bitcoin grafiği, saatlik: BTC/USDT
Bitcoin grafiği, saatlik: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Son yaptığı yeni dip seviyesi ile birlikte Perfect AB=CD formasyonu çalıştı ve ilk hedefini aldı. Daha sonra satış baskısı ile birlikte Çift Dip formasyon oluşumu içersinde olan fiyat hareketimizde formasyon çalışır ise 2270 ve 2410 direnç seviyeleri takip edilmeli. Satış baskısı artar ise Ana Destek olarak 2050 seviyesi takip edilmeli.

Ethereum grafiği, saatlik: ETH/USDT
Ethereum grafiği, saatlik: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Düşüş kanalının içinde hareketini sürdüren grafiğimizde kanalın içinde Harmonik CRAB Pattern oluşumu mevcut. Düşüş 137 seviyesine kadar devam eder ise bu seviyeden gelecek alım tepkisi ile yükseliş başlayabilir. Aynı zamanda mevcut fiyat hareketimizde Çift Dip formasyon oluşumu içinde formasyon çalışır ve boyun çizgisi kırılır ise 167 seviyesine kadar yükseliş görülebilir. Yükselişlerde 156 direnç seviyesi önemli. Düşüşlerde ise 137 ve 130 destek seviyeleri takip edilmeli.

Litecoin grafiği, saatlik: LTC/USDT
Litecoin grafiği, saatlik: LTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun