Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de hedef seviyeler

kripto para bitcoin borsası vebitcoin

Bitcoin: BTC/USDT

Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz destek seviyesinden tepkisini aldı. Simetrik Üçgen formasyon oluşumu içinde olan fiyat hareketimizde üçgenin yukarı yönlü kırılımı ile Harmonik CRAB Pattern oluşumu tamamlanabilir. Yükselişlerde direnç olarak takip etmemiz ve hedef belirleyebileceğimiz seviyeler 61844 ve 67716. Üçgenin aşağı kırılımı ile birlikte takip edeceğimiz destek seviyesi 53271. Bu seviye kırılıp altında 4 saatlik mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendi devam eder.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Geçtiğimiz hafta belirlediğimiz güçlü destek seviyesinden desteğini alarak yatay bir seyir halinde olan fiyat hareketimiz Alçalan Üçgen formasyon oluşumu içinde. Üçgen yukarı yönlü kırılır ise uzun süredir takip ettiğimiz TOBO formasyon hedefine kadar 2000 yükseliş görülebilir. Ayrıca bu seviye sert kırılır ve yükselişine devam eder ise 2215 seviyesi hedef olarak takip edilmeli. Güçlü destek seviyesi olarak belirlediğimiz 1711 aşağı kırılır ve mum kapanışı yapar ise 1618 ve 1440 seviyelerine kadar düşüş gözlemlenebilir.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Güçlü destek seviyesinden tepkisini alan fiyat hareketimiz saatlik grafikte Alçalan Takoz formasyon oluşumunda. Formasyon yukarı yönlü kırılıp mum kapanışı yapar ise 229 ve 243 seviyeleri hedef olarak takip edilebilir. Destek aşağı yönlü kırılıp altında mum kapanışı yapar ise Harmonik BAT Pattern oluşumuna kadar düşüş görülebilir. Düşüşlerde takip edilmesi gereken kritik destek seviyeleri 179 – 168 ve 161.

Litecoin: LTC/USDT
Litecoin: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun