Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin fiyat analizi: İşte izlenecek seviyeler

bitcoin-ethereum-litecoin (4)

kripto para bitcoin borsası vebitcoin

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadeli grafiğimizde Bayrak Formasyonu ile birlikte TOBO formasyon oluşumunu da tamamlayıp boyun kırılımı gerçekleştiren fiyat hareketimiz 61862 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapar ise 65332 seviyesi hedef olarak beklenebilir. Düşüşlerde 54691 ve 50550 ana destek seviyesi takip edilmeli. Bu seviyelerin altında mum kapanışı yapar ise Orta vadede düşüş trendi başlar.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Simetrik Üçgen kırılımı ile birlikte yükseliş hareketini başlatan grafiğimiz Harmonik Butterfly Pattern oluşumuna çok yakın fiyatlanıyor. 2243 ve 2344 arasında çok güçlü bir direnç bölgesi oluşturdu. Bu seviyeden satış baskısı gelir ise 2000 ve 1945 seviyelerine kadar düşüş gözlemlenebilir. Destek olarak 1945 ve orta vadede 1740 seviyesi takip edilmeli.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Simetrik üçgen kırılımı ile birlikte Harmonik Butterfly pattern oluşum seviyesine kadar yükselişini sürdürebilir. Ana Direnç olarak belirttiğimiz 243 seviyesi kırılıp tekrar test edildi ve destek olarak çalıştı. 272 ve 282 arasında güçlü bir direnç bölgesi oluşturan fiyat hareketimizde buradan satış baskısı gelir ise destek olarak takip edeceğimiz seviyeler 243 ve 212 seviyeleridir.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun