Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin fiyat analizi: Potansiyel hedefler ne?

bitcoin-ethereum-litecoin (1)

kripto para bitcoin borsası vebitcoin

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde eğik destek çizgimizden desteğini aldı. Aynı bölge direnç-destek dönüşümü olarak da düşünülebilir. Yükselişlerde hedef olarak 61844 ve Harmonik CRAB Pattern oluşumunun tamamlandığı seviye olarak 67716 seviyeleri takip edilmeli. Düşüş hareketi ile düzeltme başlar ise ilk destek 54000 ile 53270 seviyesinin arası. Ana destek seviyemiz ise 46300 seviyesidir. Bu seviyenin altında mum kapanışı olmadığı sürece orta ve uzun vadede yükseliş trendimiz devam eder.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

4 saatlik grafiğimizde eğik destek çizgimiz kırıldı ve altında mum kapanışı yaptı ancak güçlü destek bölgemizden tepkisini aldı. Düşüşlerde 1711 destek seviyemiz çok önemli. Bu seviyenin altında mum kapanışı yapar ise 1618 seviyesine kadar düşüş görülebilir. Geçen hafta belirttiğimiz TOBO formasyon halen hedefini almadı. Yükseliş devam eder ise hedef olarak halen 2000 seviyesi takip edilmeli.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde yükseliş trendi devam ediyor. Arz bölgesinden tepkisini alarak düzeltme hareketini yaptı. 196 seviyesinin altında mum kapanışı yapar ise orta vadede tekrar düşüş trendi başlatabilir. Yükselişlerde takip edilmesi gereken hedefler öncelikle 229 daha sonra 243 ve bu seviyenin üstünde mum kapanışı yapar ise Harmonik Butterfly Pattern oluşumuna kadar (271) yükseliş devam edebilir. Düşüşlerde takip edilecek ana destek seviyesi ise 168’dir. Bu seviyenin altında mum kapanışı orta ve uzun vadede de düşüş trendini başlatabilir.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun