Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin grafiklerinde takip edilecek seviyeler

kripto para bitcoin borsası vebitcoin

Bitcoin: BTC/USDT

Daha önce belirttiğimiz Simetrik Üçgen yapısı, Alçalan Üçgen yapısına dönüştü. Güçlü destek olarak belirttiğimiz bölge aynı zamanda günlük destek seviyemizdi ve bu seviyeden tepki alarak yükseliş gösterdi. Dört saatlik grafikte 53271 seviyesinin altında mum kapanışı ile orta ve uzun vadede düşüş trendine girebilir ancak bu bölge çok güçlü destek seviyesi olarak halen geçerliliğini koruyor. Bu seviye aşağı yönlü kırılır ise 48100 ve daha sonra 46300 seviyelerine kadar düşüş görülebilir. Alçalan Üçgen yukarı yönlü kırılır ve 58000 üsünde mum kapanışı olur ise 61844 ve 68495 seviyeleri hedef olarak beklenebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Orta vadedeki TOBO hedefimiz halen beklenmekte. Aynı zamanda fiyat hareketimiz Bayrak formasyon oluşumu içinde. Formasyon yukarı yönlü kırılır ve 1868 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapar ise TOBO hedefi olan 2000 seviyesinden sonra Bayrak formasyon hedefimiz olan 2151 seviyesi de takip edilmeli. 1618 seviyesi güçlü destek olarak takip edilmeli bu seviyenin altında mum kapanışı olur ise 1441 desteğine kadar düşüşler devam edebilir.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Daha önce belirttiğimiz destek bölgemizden tepkisini alan fiyat hareketimiz 208 seviyesindeki direnci kırar ve üstünde mum kapanışı yapar ise 229 ve 243 seviyelerine kadar yükseliş gösterebilir. Güçlü destek olarak belirlediğimiz 179 seviyesinin altında mum kapanışı yapar ise 168 ve daha sonra Harmonik BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı 161 seviyesine kadar düşüş devam edebilir.

Ethereum: ETH/USDT
Ethereum: ETH/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun