Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin analizi: Yükseliş trendini başlatacak seviyeler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Sert satış baskısından sonra sürekli bahsettiğimiz Ana Destek seviyesi olan 30.000 altında mum kapanışı olmadan tepki alımları başladı. Mum kapanışlarının ne kadar önemli olduğunu buradaki örnekten de anlayabiliriz. Bir Destek veya Direnç seviyesinde, bölgesinde mutlaka mum kapanışları beklenmeli. Yatay bir trend içersinde olan Grafiğimizde 34657 Direnç seviyesi ile 41330 seviyesi çok önemli. 42000 üstünde hacimli bir mum ile kapanış olur ise Yükseliş trendi tekrar başlar diyebiliriz. Destek olarak sürekli bahsettiğimiz 30000 Ana Destek seviyesi çok önemli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Günlük Eğik Destek seviyesine çok yakın bölgede Deep CRAB Pattern oluşumu olduğunu belirtmiştik. Pattern oluşumu tamamlandı, tepkisini alarak 1. hedefini 2050 seviyesinde aldı. 2. hedef olarak 2280 takip edilebilir. 3000 üstünde mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendine başlayamaz. Satış baskısı gelir ise 1750 ve 1600 destek bölgesi çok önemli. Bu seviyelerin altında mum kapanışı olur ise düşüşler devam eder. 

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Satış baskısı ile birlikte Günlük Ana Destek seviyesi olarak belirttiğimiz 112 seviyesinden tepki alarak yükselişini başlatan grafiğimizde Alçalan Takoz formasyon oluşumu mevcut. Formasyon içersinde hareketini sürdüren grafiğimiz 200 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapmadığı sürece düşüşler devam edebilir. Düşüşlerde 112 ve 100 arasındaki Ana Destek Bölgesi takip edilmeli. Bu bölgenin altında mum kapanışı olur ise düşüşler devam edebilir. 

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun