Santiment’in Analizi, 2 Altcoin’de İşaret Fişeğini Yaktı

Kripto para analiz şirketi Santiment, Bitcoin (BTC) ve Ethereum'un (ETH) da dahil olduğu beş kripto parayı belirli metriklere göre mercek altına aldı. Bu kripto paralardan 2'si yükseliş eğilimi gösterirken 2'si ise düşüş sinyali veriyor. Biri de nötr görünümde.

boga

Kripto para analiz şirketi Santiment, birkaç metriğe dayanarak Ethereum (ETH), Basic Attention Token (BAT) ve Maker’ın (MKR) kısa vadede Bitcoin’den daha yükseliş eğilimli göründüğünü bildirdi.

Şirket, üç metrikte her varlığın üç günlük ortalamalarını dikkate aldı. Bunlar, Günlük Etkin Adresler, NVT Oranı ve Tüketilen Duygu Hacmi olarak sıralanıyor.

Santiment, her bir kripto parayı 0 ila 10 arasında değişen bir derecelendirme sistemiyle ele alıyor. 0, düşüş eğiliminin, 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını işaret ediyor. 5 rakamı ise fiyatın yatay seyredeceği anlamına geliyor.

Basic Attention Token (BAT) ve Maker’da (MKR) yükseliş sinyali

Konuyla ilgili raporda, metrikler beş kripto para üzerinde uygulandı. Buna göre Bitcoin (BTC), ortalama 3.8 ile hafif bir düşüş eğiliminin sinyalini veriyor. Ethereum (ETH), ortalama 5.5 puan aldı. Bu puan, en büyük ikinci kripto paranın nötr olduğunu gösteriyor. İncelemeye alınan bir başka kripto para Raiden Network Token’dı (RDN) ve RDN, 3.3 ile beş kripto para arasından en kötü puanı aldı. Bu puan, RDN’nin hafif bir düşüş eğilimi taşıdığı anlamına geliyor.

Yükseliş eğilimi gösteren kripto paralar ise Basic Attention Token (BAT) ve Maker (MKR) oldu. Bu kripto paralar sırasıyla 8 ve 8.2 aldı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl