Eski Goldman Sachs yöneticisi: Ethereum, yakında Bitcoin’i geçebilir

Goldman Sachs'ın eski Avrupa hedge fonu satış yöneticisi Raoul Pal, Ethereum'un (ETH) Bitcoin'in fiyat performansını geride bırakabileceğini söyledi.

ethereum

Goldman Sachs’ın eski Avrupa hedge fonu satış yöneticisi olan Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un fiyat bazında bir kırılma noktasında olduğunu ve ETH’nin ileride lider kripto para BTC’yi geçebileceğini belirtti.

Pal’a göre pazartesi günü yaşanan artış, BTC’nin en büyük kırılma örneklerinden bir tanesiydi.

Pal ayrıca Ethereum’un da 250 doları aşan artışını yorumladı ve ETH’nin de bir kırılmanın arefesinde olduğunu, hatta Bitcoin’den bu anlamda daha iyi bir performans gösterdiğini belirtti.

Pal ayrıca Mike Novogratz’ın Galaxy Digital Fund’u gibi kripto temelli hisse senetlerine yatırım yapmanın önemine de değinerek bu varlıkların da kripto piyasasındaki fiyat hareketinden olumlu etkilenebileceğini söyledi.

Real Vision CEO’su ayrıca Bitcoin ve Ethereum destekçilerine mesaj da gönderdi. İki varlığın rakip olmadığını, farklı ekosistemleri temsil ettiklerini belirten Pal, bu yüzden yatırımcıların karşı tarafa saldırmaktan vazgeçmesi gerektiğini ifade etti.

Makro yatırımcı, “Lütfen unutmayın: Bitcoin ve Ethereum’a saldırmak yok. İki farklı yapı ve ekosistem. Ayrıca ben Galaxy’yi seçtim çünkü onu biliyorum. Siz de başka şeyler biliyor olabilirsiniz. İyi şanslar. Dışarıda dijital bir gelecek var. Yani, gidin siz de ortadan hissenizi alın.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl