Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin analizi: Yükseliş sonrası izlenecek seviyeler

grafik

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafikte oluşturduğu TOBO formasyonu ile birlikte saatlikte bayrak formasyonuyla yeni bir yüksek seviye oluşturarak yükseliş trendini başlatan fiyat hareketimizde bayrak formasyonunun hedefi olan 42103 seviyesi takip edilebilir. 44581 seviyesinde Harmonik CRAB Pattern oluşumunun tamamlanmasının ardından TOBO formasyonu hedefini de alacak. Satış baskısı ile düzeltme hareketi gelir ise 36143 ve 34600 seviyeleri takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Saatlik grafiğimizde yeni yüksek seviye oluşturarak yükseliş trendini başlatan fiyat hareketimiz 2582 seviyesinde Harmonik BAT Pattern oluşumunu tamamlıyor. Bu seviyeden satış baskısı gelir ise 2450 destek seviyesi takip edilmeli. Ana destek olarak 2272 ve 2180 aralığı takip edilmeli. Bu seviyelerin altında mum kapanışı olur ise düşüş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

4 saatlik grafikte düşüş kanalının içinde devam eden fiyat hareketimiz saatlik grafikte yeni yüksek seviye oluşturarak yükseliş trendini başlattı. 4 saatlik düşüş kanalını kırar ise 192 seviyesinde Harmonik BAT ve BUTTERFLY Patternlerinin oluşumu tamamlanıyor. Yükselişlerde 175 – 180 arası güçlü direnç olarak takip edilebilir. Satış baskısı gelir ise 164 desteği takip edilmeli, 144 seviyesinin altında mum kapanışı olmaz ise yükseliş trendi devam eder.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl