Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Alımlarda bu seviyelere dikkat

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadedeki yatay trend içerisinde fiyat hareketine devam eden grafiğimizde Harmonik BAT Pattern oluşumu mevcut. Aynı zamanda saatlik grafikte Alçalan Takoz formasyon içerisinde olan fiyat hareketimizde ana destek seviyesi olarak 30000’i halen takip ediyoruz. 32567 seviyesinde 2618 stratejisi ile alım yönünde işlem beklenebilir. Bu seviyeden yapılacak alımlarda 36600 ve 39800 direnç seviyeleri hedef olarak beklenebilir. Orta vadede yükseliş trendine girebilmesi için 41330 seviyesinin üstünde hacimli bir mum ile kapanış yapmasını beklenmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Daha önce belirttiğimiz Harmonik Deep CRAB Pattern iki hedefini de alarak %30’luk bir getiri sağladı. Pattern oluşumu tamamlandığı sırada aynı zamanda Çift Dip formasyonu oluşturan fiyat hareketi, boyun çizgisinin kırılımı ile formasyonu aktif hale getirmiştir. 2280 direnç seviyesinden satış baskısı gelir ise 1934 seviyesinde oluşan 2618 stratejisi ile alım fırsatı yakalanabilir. Yükselişlerde takip etmemiz gereken direnç seviyeleri 2280, 2640 ve 2990’dur. 3000 seviyesinin üstünde mum kapanışı görür isek tekrardan orta vadede yükseliş trendine girmiş oluruz. Ana destek olan 1600 seviyesinin altında mum kapanışı görür isek düşüşler devam ederek 1100 seviyelerine kadar gerileyebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

Orta vadede Alçalan Takoz formasyonu içerisinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimiz, saatlik grafikte Harmonik BAT Pattern oluşumu içinde. 0.6000 seviyesine kadar düşüş devam eder ise alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Bu seviye hacimli aşağı kırılım yapar ise 0.5300 seviyelerine kadar geri çekilme görülebilir. Yükselişlerde 0.7000 ve 0.7850 direnç seviyeleri takip edilmeli.

XRP grafiği: XRP/USDT
XRP grafiği: XRP/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun