Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: BTC’de kanal kırılımı bekleniyor

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadede düşen kanal içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde kanalın yukarı kırılımı gerçekleşir ve 45000 üstünde mum kapanışı olur ise tekrar yükseliş trendi başlar. Belirttiğimiz 40300 ana destek seviyesi 4 kez test edilip yükseliş tepkisini aldı. Bu seviyenin altında mum kapanışı olur ise 37800 ve 36000 seviyeleri takip edilebilir. Uzun vadede yükseliş trendinin doğrulanması için ise 47800 seviyesinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

4 saatlik grafikte düşen kanal içindeki fiyat hareketi devam ediyor. Harmonik CRAB Pattern 1. hedefini almıştı. Düşen kanalda dikdörtgen formasyon oluşumu içerisinde olan fiyat hareketi, hangi yöne kırılım gerçekleştirir ise o yönde dikdörtgen formasyonunun genişliği kadar devam eder. Yükselişlerde 3160 ve 3600 direnç seviyeleri takip edilmeli. Düşüşlerde ise 2730 ve 2370 destek seviyeleri takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Orta vadede sert satış baskısı ile 2 sefer düşük seviye oluşturup düşüş trendine giren grafiğimizde 0.9023 – 0.8582 ana destek bölgemizden 4 sefer desteğini alan fiyat hareketi, Simetrik Üçgen formasyon oluşumunda. Üçgen formasyonunun Apex bölgesine yaklaşan fiyat hareketindeki kırılım ile birlikte sert hareketler görebiliriz. Düşüşlerde 0.8582 ve 0.7717 destek seviyeleri takip edilmeli. Yükselişlerde 1.0509 ve 1.2189 direnç seviyeleri takip edilmeli.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl