Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Fiyatlara yön çizecek seviyeler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik zaman diliminde yatay trend içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde Harmonik BAT Pattern oluşumu olduğunu belirtmiştik. Destek bölgemizden tepkisini alarak ufak bir yükseliş yaşayan grafiğimizde yükselen takoz formasyon oluşumu var. Takoz kırılımı gerçekleşir ise Harmonik BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı 30887 seviyesine kadar düşüş gözlemlenebilir. Ana destek seviyemiz halen 30000 olacak şekilde takip edilmeli. Yükselişlerde 35110 ve 36600 seviyeleri takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, saatlik
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, saatlik

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Orta vadede yatay trendde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde yükselen takoz formasyonu kırılımı gerçekleşmişti. 1. hedefini düşüş yönünde alan formasyon, düşüş devam eder ise 1894 seviyesinde 2. hedefini de alır. Ana destek olarak 1700 seviyesi takip edilmeli. Yükselişlerde 2400 ve 2640 direnç seviyeleri takip edilmeli.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, saatlik

XRP: XRP/USDT

Geçtiğimiz hafta belirttiğimiz OBO formasyonun boyun çizgisinin kırılması ile birlikte formasyon 1. hedefini alarak Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamladı ve bu patternde 1. hedefini aldı. Mevcut fiyat hareketinde yükselen takoz formasyonu oluşumu içinde olan grafiğimiz, takozun aşağı kırılması ile ana destek olarak belirttiğimiz 0.5380 seviyesine kadar gerileyebilir. Yükselişlerde 0.70100 direnç seviyesi takip edilmeli. Bu seviye kırılır ise 0.7800 seviyesine kadar yükseliş gözlemlenebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, saatlik
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl