Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Fiyatlarda yön nereye?

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadede yatay trendde fiyat Hareketini sürdüren grafiğimiz Harmonik BAT Pattern oluşumu içinde. 32710 seviyesinin altında hacimli bir mum ile kırılım yapıp kapanış olur ise 30887 ve 30000 ana destek seviyeleri tekrar test edilebilir. Bu seviyelerden bulacağı destek çok önemli. Bu seviyelerin de altında hacimli bir mum kırılımı ile kapanış, düşüşü hızlandırabilir. Yükseliş hareketi gözlemlenir ise 35118 seviyesinin üstünde mum kapanışı ile 36600 seviyesi beklenebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 1 saat
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 1 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Geçtiğimiz hafta oluşturduğu çift dip formasyonu hedefini aldı. Yükselen trendin momentumunun düştüğü gözlemlenmekte ve aynı zamanda yükselen takoz formasyonu da aşağı yönlü hacimsiz de olsa kırıldı. Takoz formasyonu hedefi olarak 2140 ve 2040 destekleri takip edilebilir. Ana destek seviyemiz 1700 takibimizde. Destek bölgesinden tepki alır ve yükseliş başlar ise 2400 ve 2600 direnç seviyeleri takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 1 saat
Ethereum grafiği: ETH/USDT, 1 saat

XRP: XRP/USDT

4 saatlik grafiğimizde alçalan takoz içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimiz takoz formasyonunun direnç bölgesine yakın seviyelerde OBO formasyon oluşumunu tamamladı ve boyun çizgisi kırıldı. Takoz formasyonu içinde aynı zamanda Hamonik GARTLEY Pattern oluşumu mevcut. Patternin tamamlandığı 0.6050 seviyesinden alım baskısı gelebilir, ana destek seviyemiz ise 0.5203 bölgesidir. Yükselişlerde 0.7090 seviyesinin üstünde mum kapanışı olmadığı sürece yükseliş hareketleri sınırlı kalacaktır.

XRP grafiği: XRP/USDT, 1 saat
XRP grafiği: XRP/USDT, 1 saat
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun