Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Yükseliş trendini başlatacak seviyeler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadedeki yatay trend hareketinin destek bölgesine yakın seviyede Harmonik BAT Pattern oluşumu mevcuttu. 4 saatlik grafikte oluşturduğu yeni impulsive hareketten sonra yeni bir yüksek seviye yaptı ve Alçalan Takoz formasyonunun içinde fiyat hareketine devam etti. Takoz formasyonun yukarı yönlü hacimli bir mum ile kırılımı gerçekleşir ise yükseliş hareketi tekrar başlayabilir. Düşüşlerde 31550 ve BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı seviye olan 30887 destek seviyeleri takip edilmeli. Yükselişlerde öncelikle 34688 direnci kırılıp üstünde mum kapanışı görmemiz gerekmektedir.

Bitcoin: BTC/USDT, 4 saatlik

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Geçtiğimiz haftadan itibaren takip ettiğimiz Yükselen Takoz formasyonu iki hedefini de aldı. Ana destek seviyemize çok yakın bir bölgede olan 1894 destek seviyemizden tepkisini alarak yükseliş hareketini başlatan grafiğimizde 2074 ve 2194 direnç seviyeleri çok önemli. Bu seviyeler geçilir ise Harmonik BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı 2640 seviyesine kadar yükseliş görülebilir. Düşüşlerde 1894 ve ana destek seviyemiz olan 1700 seviyesi takip edilmeli.

Ethereum: ETH/USDT, 4 saatlik

XRP: XRP/USDT

Orta Vadedeki düşüş trendinde oluşturduğu alçalan takoz formasyonunun direnç seviyesinden tepki alarak bir miktar düşüş yaşayan fiyat hareketimiz 0.5911 destek seviyesinden tepki aldı. Tekrar yükseliş trendine girmesi için 4 saatlik grafikte 0.7090 seviyesinin üstünde mum kapanışı takip edilmeli. Düşüşlerde 0.5911 seviyesinden sonra ana destek seviyesi olarak 0.5382 seviyesi izlenmeli.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saatlik
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl