Bitcoin, Ethereum ve XRP fiyat analizi: BTC’de 50500 savaşı

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadede oluşturduğu Harmonik CRAB bölgesinde Yükselen Takoz formasyonu kırılım gerçekleştirmeden Ending Channel formasyonuna evrildi. Ending Channel içinde ise fiyat hareketi Alçalan Üçgen formasyon kırılımı ile yükseliş hareketini başlattı. 50500 direnç seviyesinden sonra formasyonun hedefi de 53295 ve 54995 ana direnç bölgesinin aralığıdır. Ending Channel aşağı yönlü kırılım gerçekleştirir ve formasyon altında mum kapanışı görürsek düşüş trendi orta vadede başlayabilir. 46250 ve 43770 destek seviyeleri takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

Orta vadede 3 sefer test edilen ana direnç bölgesi hacimli bir mum ile yukarı yönlü kırılıp geçildi. Ana direnç bölgemiz artık ilk kez test edildiğinde güçlü destek bölgesi olarak çalışabilir ve 3464 ve 3361 ana destek bölgesinden alım fırsatı takip edilebilir. Yükseliş devam eder ise 4162 ve 4372 ana direnç bölgesi takip edilebilir. Alım pozisyonunda olanlar için bu seviyeler hedef olarak belirlenebilir. Belirttiğimiz bu direnç bölgesinden satış baskısı gelir ise fiyat hareketi tekrar ana destek seviyesine kadar geri çekilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Orta ve uzun vadede oluşturduğu yükseliş trendi devam eden grafiğimizde Harmonik CRAB Pattern oluşumu mevcut. Ana destek bölgesi olarak belirttiğimiz 1.0789 ve 1.0425 3 sefer test edildi. Bu bölgede Alçalan Üçgen formasyon oluşumu mevcut. Formasyon yukarı yönlü kırılır ve üstünde mum kapanışı yapar ise 1.5650 ve 1.7050 direnç bölgesine kadar yükseliş gözlemlenebilir. Ana destek seviyemiz aşağı yönlü kırılır ve altında mum kapanışı olur ise düşüş 0.9300 seviyesine kadar sürebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl