Bitcoin, Ethereum ve XRP fiyat analizi: İzlemeye alınacak seviyeler

grafik (3)

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Uzun vadede yatay trend içindeki fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde orta ve kısa vadedeki Harmonik BAT Pattern ve alçalan takoz formasyonu hedeflerini aldı. Sert ve hacimli bir yükseliş ile 40.000 seviyesine kadar yükselen fiyat hareketi Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamladı. Ana direnç bölgesi olarak 40740 ile 42451 seviyeleri takip edilmeli. Gartley Pattern ve direnç bölgesinden düzeltme hareketi gelir ise 36600 ve 34680 destek seviyeleri takip edilerek alım fırsatı olarak kullanılabilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Uzun vadede yatay trend içindeki fiyat hareketi, destek bölgesinden hacimli bir alım tepkisi aldı ve yükseliş hareketi başladı. 2409 direnç seviyesinin üstünde 4 saatlik bir mum kapanışı olur ise 2990 direnç bölgesi hedeflenebilir. Düzeltme hareketi yapar ise 2199 destek seviyesi alım fırsatı olarak kullanılabilir. 2990 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise uzun vadede oluşturacağı dikdörtgen formasyonun yükseliş hedefi takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Orta vadede oluşturduğu alçalan takoz formasyonunun içerisinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde destek bölgesinden tepki alarak kırılım gerçekleşti. Formasyonun hedefi 1.0789 takip edilebilir. Düzeltme hareketi yapar ise 0.6200 seviyesinden alım fırsatı olarak takip edilebilir. Yükseliş hareketi devam eder ise 0.7340 seviyesi önemli bir direnç. Bu seviye kırılır ise orta vadede yükseliş trendini başlatmış olacak.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat
Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl