Bitcoin, Ethereum ve XRP’de son durum: Fiyat hareketinde kritik bölgeler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Bitcoin’in 4 saatlik grafiğine bakacak olursak, geçtiğimiz Nisan ayındaki tepe ile Eylül ayındaki tepenin bir düşen trend oluşturmaya başladığını söyleyebiliriz. Kısa dönem içerisinde alım için değerlendirilebilecek bölgeler 46043 ve 43391 seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor. Piyasadan toplu para çıkışı olması durumunda ise 40159 seviyesi alım için uygun konumda gözüküyor. Düşen trendin hacimli bir şekilde kırılması durumunda, 52912 seviyesi dikkatle takip edilmelidir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

Ethereum tarafında bir kanal içerisinde fiyatın akümüle olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, ETH için destek seviyemiz olan 3182 dolar ve 2724-2794 dolar bandından değerlendirilebilir. Direnç olarak kanalın üst bandında yer alan 3579-3663 seviyeleri takip edilmeli. Piyasadan toplu para çıkışı gerçekleşmesi halinde 2389 seviyesi dikkate alınmalı. Ek olarak, geçmişten gelen trend ve önceki tepenin oluşturduğu 4371 dolar seviyesi olası bir satış baskısına karşı takip edilmelidir.

Ether grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

XRP’nin 4 saatlik grafiğine göre, geçmişten gelen mor bir destek bandı (0.80-0.87 seviyeleri) bulunuyor. Önümüzdeki ilk direnç seviyesi 1.09. 1.09 seviyesini yukarı yönlü kırması durumunda, orta dönemde 1.37 dolar seviyelerini yakalama ihtimalinin olduğunu belirtelim. Diğer taraftan, piyasadan toplu para çıkışı olması durumunda 2020 Aralık ayında başlamış olan trendi test edebilir. Eğer yakın bir dönemde böyle bir çıkış gerçekleşirse, 0.7 ve 0.63 seviyelerinin takip edilmesi gerekir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl