Bitcoin, Ethereum, XRP analizi: Kilit seviyeler ve muhtemel hedefler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta ve kısa vadede yeni oluşturduğu yüksek seviye ile yükseliş trendine girdiğini belirtmiştik. 46555 direnç bölgesine kadar yükselip hedefini alan grafiğimizde düzeltme hareketi gelir ise 42450 ile 37332 destek seviyeleri çok önemli. Bu seviyelerden alım fırsatı takip edilebilir. 46555 ile 48000 direnç bölgesinin üstünde mum kapanışı görürsek 54995 seviyesine kadar yükselmiş devam edebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

Uzun vadedeki düşen trend hareketinden sonra oluşturduğu alçalan takoz formasyonu kırılıp hedeflerini aldı. Ana direnç olarak belirttiğimiz 3282 seviyesine kadar yükseliş hareketi geldi. Bu seviyeden düzeltme hareketi başlar ise 2607 ile 2433 ana destek seviyelerinden alım fırsatı takip edilebilir. 3282 seviyesinin üstünde mum kapanışı görürsek 4160 seviyesine kadar yükseliş görülebilir.

Ether grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Fiyat hareketi, orta ve uzun vadedeki alçalan takoz formasyonunun kırılımı ile birlikte belirttiğimiz hedefine geldi. 1.0789 seviyesinden sonra düzeltme hareketi gelir ise 0.7596 seviyesinden alım fırsatı takip edilebilir. Bu seviyede oluşturduğu direnç – destek dönüşüm bölgesi ilk kez test edileceği için güçlü bir destek bölgesi olarak takip edilmeli. Bu seviyeden yükseliş devam eder ise 1.25 ve 1.42 seviyeleri izlenmeli.

XRP grafiği: XRP/USDT
XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat
Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl