Bitcoin, Ethereum, XRP analizi: Son yükselişlerle izlenecek fiyat seviyeleri

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Destek olarak belirttiğimiz 43770 seviyesinden 4. kez desteğini alarak yeni bir yüksek seviye oluşturan grafiğimizde kısa vadede yükseliş trendi başladı ancak orta uzun vadede yükseliş trendinin devam etmesi için 52920 seviyesinin üstünde bir mum kapanışı görmemiz lazım. 49663 direnç seviyesinden satış baskısı gelebilir ve tekrar destek test edilebilir. 43770 seviyesinin altında mum kapanışı görürsek 41350 destek seviyesi takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ether: ETH/USDT

Saatlik grafikte Ending Channel formasyonu oluşumu yukarı yönlü hacimli bir kırılım gerçekleştirdi. Formasyonun hedefi ana direnç bölgesinin başlangıç seviyesi olan 3832’dir. 4027 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise orta vadedeki yükseliş trendini onaylayarak devam ettirecek olan grafiğimizde tekrar satış baskısı oluşması durumunda 3200 ve 3100 destek bölgesi izlenip bu seviyeden alım fırsatı takip edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Sert satış baskısından sonra 3 kez denediği ana destek bölgemiz çalıştı ve fiyat hareketimiz destek seviyesinin üstünde tutunmayı başardı. 1.0789 – 1.0425 destek bölgesinin altında mum kapanışı olmaz ise 1.21 ve 1.40 seviyelerine kadar yükseliş görülebilir. 1.40 seviyesinin üstünde mum kapanışı görürsek orta vadede yükseliş trendi onaylanarak devam etmiş olacak.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl