Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, XRP fiyat analizi: Kısa vadeli teknik hedefler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta vadedeki yatay trend içindeki fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde düşen trendde Yükselen Takoz formasyon oluşumu mevcut. Aynı zamanda Harmonik BAT Pattern oluşumu da mevcut. Takoz aşağı yönlü kırılır ise 32710 desteği ile ana destek seviyemiz 30000 takip edilmeli. Yükselişlerde 36600 ve Harmonik BAT Pattern oluşumunun da tamamlandığı 39800 ve 41300 ana direnç bölgesi takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
1 saatlik Bitcoin grafiği: BTC/USDT

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

4 Saatlik grafikte Çift Dip formasyonu tamamlanıp boyun çizgisi kırıldıktan sonra hedeflerini aldı. Aynı zamanda geçtiğimiz analizlerimizde belirttiğimiz Harmonik Deep CRAB Pattern oluşumu da iki hedefini de aldı. Daha önce direnç bölgesi olarak takip ettiğimiz 2280 seviyesi kırıldı ve tekrar test edildi. Bu seviyenin üstünde tutunur ise 2640 ve 2990 seviyelerine kadar yükseliş devam edebilir. Düşüşlerde 2040 ve 1800 ana destek seviyesi takip edilmeli.

1 saatlik Ethereum grafiği: ETH/USDT
4 saatlik Ethereum grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

4 saatlik grafiğimizde Alçalan Takoz formasyonu içinde devam eden fiyat hareketi, aynı zamanda Harmonik GARTLEY Pattern oluşumu içinde. Destek olarak belirlenen 0.6624 seviyesinin altında mum kapanışı olur ise Gartley Pattern oluşumunun tamamlandığı 0.6050 seviyesine kadar düşüş gözlemlenebilir. 0.7090 seviyesinin üstünde sert bir mum ile kapanış görülür ise takoz kırılımı ile birlikte yükseliş onayı gelebilir.

1 saatlik XRP grafiği: XRP/USDT
1 saatlik XRP grafiği: XRP/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun