Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, XRP fiyat analizi: Önemli destek ve dirençler

ethereum-bitcoin

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde simetrik üçgen formasyonu içinde fiyat hareketimiz devam ediyor. Harmonik BAT Pattern oluşumu da formasyonumuzun içinde devam ediyor. BAT Pattern 30887 seviyesinde tamamlanır ise alım yönünde fırsat oluşturabilir. Ana destek seviyesi olarak halen 30.000 seviyesini takip ediyoruz. Yükselişlerde 33250 ve 34688 seviyelerini izliyoruz. Bu seviyeler kırılır ve üstünde mum kapanışı olur ise orta vadede tekrardan yükseliş trendi başlayabilir. Ana direnç seviyesi olarak da 41000 takip edilebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saatlik
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saatlik

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Günlük eğik destek bölgesinden tepkisini alan fiyat hareketimiz bu bölgelerde devam etmekte. 1700 seviyesinin önemini belirtmiştik, bu seviyenin altında hacimli bir mum ile kapanış yaşanır ise düşüşler hızlanabilir. Destek aldığı seviyeden yukarı yönlü tepki alımları başlar ise 2074 2194 direnç seviyeleri takip edilmeli. 2400 ana direnci de kırılır ise Harmonik BAT pattern oluşumunun tamamlandığı seviye olan 2752 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saatlik
Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saatlik

XRP: XRP/USDT

Orta vadedeki düşen trendde alçalan takoz formasyonu içinde hareketini sürdüren grafiğimizde aynı zamanda göstergelerimizdeki uyumsuzluk da dikkat çekiyor. Takoz formasyonu yukarı yönlü hacimli bir mum ile kırılıp üstünde mum kapanışı yapar ise yükseliş trendi tekrar başlayabilir. 0.6575 direnci ile 0.7091 dirençleri takip edilmeli. Takoz formasyonun turuncu direnç çizgisinin sert kırılımı çok önemli kıramaz ise formasyonun içersinde düşüşlerine devam edebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saatlik
XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saatlik
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl