Bitcoin, Ethereum, XRP fiyat analizi: Üç büyük kripto parada hedefler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta ve uzun vadede oluşturduğu yatay trendde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamladı. Aynı zamanda ana direnç bölgemizden satış baskısı geldi. 1 saatlik grafiğimizde ise yükselen takoz formasyon oluşumu tamamlandı. Satış baskısının devam etmesi halinde 36600 ve 34679 destek seviyeleri takip edilmeli. Ana direnç bölgemiz kırılır ve üstünde mum kapanışı görür isek 46555 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Orta ve uzun vadedeki yatay trend fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde ana direnç bölgemize çok yakın direnç seviyemizden tepki geldi. Direnç-destek dönüşümü 2409 seviyesinden alım yönünde tepki gelir ise ana direnç bölgemiz olan 2890 ve 2990 seviyesine kadar yükseliş gözlemlenebilir. Satış baskısı devam ederse 2199 ve 1000 seviyelerine kadar geri çekilme görülebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Uzun vadede oluşturduğu alçalan takoz formasyonunu sert ve hacimli kırarak kısa vadedeki yükseliş trendini oluşturan grafiğimizde, 1 saatlikte yükselen takoz formasyonu meydana geldi ve kırılım gerçekleşti. Satış baskısının devam etmesi durumunda düzeltme hareketi yapısında olacağımızdan 0.6575 ve 0.5917 destek seviyelerinden alım fırsatı değerlendirilebilir. 0.5203 seviyesinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece orta vadede yükseliş trendi devam eder. Yükselişlerde hedef olarak 0.8918 ve 1.0789 seviyeleri takip edilebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl