Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Ethereum, Litecoin’de teknik hedefler: 62 bin dolar için tek engel

kripto para bitcoin borsası vebitcoin

Bitcoin: BTC/USDT

Hafta başında belirttiğimiz Harmonik Gartley Pattern seviyesine kadar yükselişini sürdüren fiyat hareketimizde güçlü direnç 58350 seviyesidir. Bu seviye kırılır ve üstünde mum kapanışı yapar ise 62000 hedefi beklenebilir. Harmonik GARTLEY Pattern ile birlikte satış baskısı gelir ise 52640 ve 50000 seviyeleri destek olarak takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Hafta başında belirttiğimiz TOBO formasyon kırılımı ile birlikte Harmonik Butterfly Pattern hedefimiz geldi. TOBO hedefi olarak 2000 seviyesi takip edilmeli. Harmonik Butterfly Pattern ile birlikte satış baskısı gelir ise 1689 ve 1456 destek seviyeleri takip edilmeli. 2000 üstünde mum kapanışı olur ise 2200 seviyeleri hedef olarak belirlenmeli.

Ethereum grafiği: ETH/USDT
Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

4 saatlik grafiğimizdeki Harmonik Butterfly Pattern oluşumu devam ediyor. 1 saatlik grafikte çift tepe formasyonu oluştu. Boyun çizgisi kırılır altında mum kapanışı yapar ise 181 ve 172 seviyelerine kadar düşüş gözlemlenebilir. 203 seviyesinin üstünde mum kapanışı yapar ise 219 ve 243 seviyeleri hedef olarak belirlenmeli.

Litecoin grafiği: LTC/USDT
Litecoin grafiği: LTC/USDT
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun