Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin fiyat analizi: BTC grafiğinde takip edilecek güncel seviyeler

bitcoin

Bitcoin, yaklaşık 10 gündür 30 ila 40 bin dolar aralığında ilerliyor. Piyasa değeriyle en büyük kripto para, Cumartesi gününden bu yana 33-37 bin dolar gibi dar bir aralıkta işlem görüyor. Bitcoin, yeni haftanın ilk gününde açılışı 35 bin 675 dolardan yaptı ve TSİ 10.00 itibari ile 35 bin 370 dolardan alıcı buluyor. Grafik üzerinde son durum şöyle:

Bitcoin: BTC/USDT

Günlük eğik destek ve ana destek olarak belirlediğimiz 28850 seviyesine çok yakın bölgede simetrik üçgen oluşumu içersinde olan grafiğimizde trend devam formasyonu olarak çalışır ise ana destek seviyemiz de kırılır ve 20000 seviyelerine kadar düşüş görülebilir. Destek bölgelerimiz çalışır ve üçgen, yukarı yönlü kırılır ise 42450 – 44950 direnç bölgesini takip etmeliyiz. Bu seviyenin üstünde 4 saatlik grafikte mum kapanışı görürsek tekrar yükseliş trendi başladı diyebiliriz.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT
Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl