‘Bu haberler, boğadaki şenlik ateşine atacağımız çıra parçasıdır’

Blockchain Capital'den Spencer Bogart, CNBC'ye verdiği demeçte lider kripto para Bitcoin'in dibe yakın olduğunu ifade etti. Bogart, olumlu haberlerin fiyatlara etki etmemesine de değindi.

Kripto para odaklı girişim sermayesi şirketi Blockchain Capital’in ortağı Spencer Bogart, CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin’in dibe yakın olduğunu söyledi.

CNBC sunucusu Melissa Lee, Bitcoin’in fiyatının herhangi bir harekette bulunmadığı gerçeğine karşın Bogart’ın bu tüm yıl boyunca kripto para için en iyi hafta olduğu iddiasını hatırlattı.

Bogart, ardından şöyle dedi:

“Bakın, geçen yılın sonuna doğru boğa piyasasının zirvesindeyken kötü haberlerin piyasa üzerinde hiçbir etkisi olmadığını gördük. Ve şimdi TD Ameritrade, Ric Edelman ve Yale ile ilgili inanılmaz haberler var, ve fiyat üzerinde neredeyse hiçbir etkileri yok. Ama bence mühim olan bunların daha fazla kurumsal sermayenin alana akmasını sağlayacak olan önemli yapı taşları olması.”

Bogart, Bitcoin’in en yüksek noktasından yüzde 70 aşağıda olması nedeniyle dibe yakın olduğunu ve kripto paraların geriye kalanları için de aynı şeyi düşündüğünü söyledi. Bogart, “Sanırım biraz sürecek ama bu haberlerin her biri bir sonraki boğa piyasasında kripto şenlik ateşine atacağımız çıra parçasıdır.” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl