4 önemli isim Bitcoin konuştu: “Çok büyük olaylar olacak, hazırlanın”

Kripto para piyasasından 4 önemli isim, popüler bir podcast yayınına katılarak Bitcoin'in geleceği hakkında görüşlerini paylaştı.

bitcoin

Dört ünlü Bitcoin maksimalisti Peter McCormack’in ünlü “What Bitcoin Did” podcast’ine katıldılar ve en büyük kripto paranın geleceğini yorumladılar.

Nic Carter, Tuur Demeester, Robert Breedlove ve Alex Leishman yorumlarında BTC için geleceğin çok iyi olacağını ve önümüzde çok büyük bir rallinin olduğunu belirttiler.

Castle Island Ventures’tan Nic Carter, önümüzdeki 24 ayda bazı para birimlerinde ciddi çöküşlerin olacağını düşündüğünü söyleyerek şöyle konuştu:

“Bence önümüzdeki 24 ayda, 90’lı yılların sonunda yaşanan Asya finansal krizine benzer bazı durumlar gerçekleşecek. Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonrakine benzer… Yaşanan olaylar o dönem bölgeseldi. Dolayısıyla bir yerden diğerine sıçramıştı. Bu işler bulaşıcıdır! O dönem dolar güçlüydü. Şimdi ise egemen bazı ülkelerde ciddi borç yığınları görüyoruz. Gelişmekte olan piyasalar borca batmış durumda. Maalesef yüz milyonlarca insanın perişan olacağını düşünüyorum. Bu kalabalığın bir bölümü yerel para birimlerini terk etmek için Bitcoin’e geçebilecek. Dolara da geçebilecek. Burada stabil kripto paralar da olacak. Gelecek seneden itibaren çok büyük olaylarla karşı karşıya olacağız. “

Adamant Capital kurucusu Tuur Demester ise 5 ilâ 10 yıl içinde bu borç yükünün ekonomileri darmadağın edeceğini ve herkesin çok büyük bir Bitcoin rallisine hazır olması gerektiğini belirtti:

“Saklamak ve onu bölmek önemli!”

“Bence Bitcoin bireysel bir sigorta poliçesi. Biraz BTC almak için önümüzde bir fırsat var. Aslında bu konuda çok şey söylendi. Biraz al ve sonra onu nasıl saklayacağın hakkında plan yap. Geleceği düşün. Önce alırsın, sonra saklarsın ancak bunları farklı yerlerde saklamak lazım. Bir kere anahtar kelimelerini kaybettin mi BTC’lerin geri gelmez. Sigortası yok. Yani saklama işini de bölmek lazım.”

“Fiyat arttığında ne yapacağını bilmen lazım”

“Bitcoin rallileri çok görülen cinsten değildir. 10 katı, 100 katı rakamlar kısa sürede gelebilir. Ne yapacağınıza karar verin. Vergi konusunu atlamayın. Şu an için mantıksız görülebilir ancak 2017’de bu konuda çok fazla acı çeken oldu.”

“Önümüzde çok büyük bir ralli var”

“Çok büyük bir Bitcoin rallisinin geleceğine eminim. Sadece bu kadar da değil. Parayı ilk verecek olanlar da sigorta şirketleri olacak. 10x, 100x olduğunda bunları konuşuruz”

Parallax Digital CEO’su Robert Breedlove da Bitcoin’in ralli yapacağı fikrine katıldığını belirtti:

“Politik belirsizlik zirvede, para basma zirvede!”

“Turr’un fikrine katılıyorum. Önümüzde büyük bir ralli var. Birçok insan 2017’deki bir rallinin bir daha olmayacağını düşünmüştü. Para basma zirvede, politik belirsizlik de… Mükemmel bir fırtınanın tam öncesindeyiz”

River Financial kurucusu Alex Leishman da kendi şirketi de dahil olmak üzere çok geniş bir kitlenin Bitcoin aldığını gördüğünü söyledi:

“Makro-ekonomik anlamda gelecek sene olacak, gerçekten hiçbir fikrim yok. Ama birçok insan daha fazla BTC almaya başlayacak. Birçok insanın farklı birçok hikayesi var Bitcoin almak için ve alacaklar. Alıyorlar. Bunu biliyorum”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl