Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, Goldman Sachs ve Morgan Stanley gibi devleri geride bıraktı

Bitcoin’in değeri bugün tarihin en yüksek seviyesi olan 5856$’a ulaşmasının ardından toplam piyasa değeri, Goldman Sachs ve Morgan Stanley gibi önemli hisseleri aştı.   CoinDesk’in verilerine göre dijital para birimlerinin öncüsü Bitcoin, bugün rekor seviye olan 5856$’a yükseldi. Coinmarketcap.com’a göre ise dolaşımdaki tüm Bitcoin’lerin toplam piyasa değeri 96.7 milyar Dolar oldu. Elbette Bitcoin bir hisse değil fakat öyle olduğunu düşünürsek piyasa değeri aşağıda bulunan tüm şirketleri geride bıraktı: BHP Billiton: 96.6 milyar DolarGoldman Sachs: 92.9 milyar DolarMorgan Stanley: 89.1 milyar...

Bitcoin’in değeri bugün tarihin en yüksek seviyesi olan 5856$’a ulaşmasının ardından toplam piyasa değeri, Goldman Sachs ve Morgan Stanley gibi önemli hisseleri aştı.

 

CoinDesk’in verilerine göre dijital para birimlerinin öncüsü Bitcoin, bugün rekor seviye olan 5856$’a yükseldi. Coinmarketcap.com’a göre ise dolaşımdaki tüm Bitcoin’lerin toplam piyasa değeri 96.7 milyar Dolar oldu.

Elbette Bitcoin bir hisse değil fakat öyle olduğunu düşünürsek piyasa değeri aşağıda bulunan tüm şirketleri geride bıraktı:

BHP Billiton: 96.6 milyar Dolar
Goldman Sachs: 92.9 milyar Dolar
Morgan Stanley: 89.1 milyar Dolar
Netflix: 84.5 milyar Dolar

Bitcoin, bu piyasa değeriyle aynı zamanda Nasdaq’ın en büyük 15, New York Borsası’nın ise en büyük 58. hissesi olabilirdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl