Bitcoin’de olasılık analizi, 10,000 dolar için ne diyor?

En büyük kripto para Bitcoin'in Haziran ayında 10,000 doların üzerinde işlem görme olasılığı %28 olarak değerlendiriliyor.

Skew.com’dan elde edilen veriler, Bitcoin’in hangi ay hangi fiyat seviyelerinde işlem görebileceğine ışık tutuyor.

Veriler, BTC opsiyon fiyatlarına dayanarak yatırımcıların 2020’de neler beklediğini ortaya koyuyor. Buna göre, opsiyon işlemleri Bitcoin’in Haziran ayının sonuna kadar 10,000 doların üzerinde olma ihtimalini %28 olarak gösteriyor. Aynı fiyat seviyesi için olasılık yüzdesi, Mart ayında %23.5 ve Ocak ayında ise %8’e düşüyor.

Öte yandan kısa vadeye bakıldığında lider kripto paranın Ocak ayını 8000 doların üzerinde tamamlama olasılığı %49.

Verileri değerlendiren Arcane Research, “Trader’lar bu yıl Mayıs ayında gerçekleşecek olan blok ödülü yarılanmasına fazla ilgi göstermiyor gibi görünüyor.” ifadelerini kullanıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl