3’te 3 yapan CNBC analistlerinden Bitcoin’de yeni hedef

CNBC'nin Bitcoin'in 4000 dolar olduğu Mart ayından bu yana kanalın finans yorumcuları Jim Iuorio ve Jeff Kilburg'dan paylaştığı 3 öngörünün 3'ü de doğru çıktı. Şimdi, bu analistlerden Jeff Kilburg, Bitcoin'in bir miktar geri çekileceğini düşünüyor.

Bitcoin’in 4000 dolar olduğu Mart ayından bu yana adım adım paylaştıkları tahminlerde 3’te 3 yapan CNBC’nin finans uzmanları, yeni bir öngörü ile geldi.

28 Mart’ta Jim Iuorio, 4045 dolardan girdiği pozisyon için hedef fiyatı 4445 olarak belirlediğini paylaşmıştı. Birkaç gün sonra Bitcoin, 5000 doların üzerine çıkmış ve pozisyon hedefine başarıyla ulaşmıştı.

Ardından 9 Nisan’da kanalın bir diğer finans yorumcusu Jeff Kilburg, 5150 dolar giriş seviyesi ile hedefinin 5650 dolar olduğunu bildirmişti. Bir numaralı kripto para 23 Nisan’da 5650 dolara ulaşmış ve Kilburg’un öngörüsü gerçekleşmişti.

Aynı gün, yani 23 Nisan’da bu defa Jim Iuorio’nun pozisyonu paylaşıldı. Iuorio, 5500’den girdiği uzun pozisyonda hedefi 6100 olarak açıklamıştı ve bugün Bitcoin tam olarak 6100’e çıktı.

Yeni hedef 5800

Şimdi Jeff Kilburg, Bitcoin’de bir miktar geri çekilme öngörüyor. Analist, fiyatın 5800’e ineceği görüşünde. Kilburg, 6450 doları ise stop-loss seviyesi olarak belirledi.

Bitcoin’in bir sonraki hareketinin CNBC finans uzmanının öngördüğü gibi olup olmayacağı merakla bekleniyor. CNBC, kripto para topluluğu içinde genellikle “ters gösterge” olarak biliniyor. Diğer yandan Bitcoin’le alakalı son paylaşımları, böyle devam edeceğinin garantisi olmamakla birlikte, “ters gösterge” algısına aykırı şekilde doğru çıktı.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl