15,000 TL’lik Bitcoin ödüllü yarışmaya kayıtlar başladı

Icrypex Crypto Exchange sponsorluğunda Facebook üzerinden gerçekleşecek ve 15,000 TL değerinde Bitcoin dağıtılacak olan bilgi yarışmasına kayıtlar başladı.

Icrypex Crypto Exchange sponsorluğunda Facebook üzerinden gerçekleşecek bilgi yarışmasına kayıtlar başladı. 7 Ekim’de gerçekleşecek yarışmada, 15,000 TL değerinde Bitcoin dağıtılacak.

Kripto paralar ve genel kültür sorularının yer aldığı ve anket şeklinde gerçekleşecek yarışmaya Facebook üzerinden katılım sağlanacak. Yarışma 7 Ekim akşamı 21.00’de başlayacak ve 21.15’te sona erecek. Yarışma kapsamında, en çok soruyu en kısa sürede yanıtlayan katılımcılar, büyük ödül olan 15,000 TL değerinde BTC’nin sahibi olacak.

Ödüller 8 Ekim’de kazananların Icrypex hesabına yatırılmaya başlayacak. Ayrıca Icrypex sosyal medya hesapları üzerinden yarışma ile ilgili ipuçları da paylaşılacak.

Yarışmaya katılmak için şimdi icrypex.com’u ziyaret edin!

ICrypex hakkında

Türkiye’nin ilk kurumsal kripto para borsası olan ICrypex, yatırımcılarının bilgi güvenliğini en üst seviyede korumak için kendi geliştirdiği zincir veri tabanını kullanıyor. Şeffaf emir sistemi olarak adlandırılan bu teknolojide, emir defterinden izlenilen alım ve satım işlemlerinin aynı gün takası gerçekleştiriliyor. Yatırımcı işlemini direkt blokzincirde görüntüleyebiliyor.

Yeni nesil kripto para borsası ICrypex, kripto para yatırımcısının güven ve hız beklentisini karşılamak için piyasadaki yerini alıyor.

Firma, çağrı merkeziyle yatırımcılarına günün her saati destek olabilen tek Türk kripto para borsası olma özelliğini taşıyor.

Yatırımcılar; analiz, işlem bilgisi ve teknik konularla ilgili tüm soruları için bir müşteri hizmetleri yetkilisiyle diledikleri zaman iletişime geçebiliyor.

Borsanın, yüksek işlem derinliğine sahip olması da yatırımcıların işlemlerini hızlıca ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl