Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Cointral, Bitcoin ile alışverişi kolaylaştıran bir platform açtı

bitcoin-turk-lirasi

İstanbul Kapalı Çarşı, Kadıköy, Ankara, Gaziantep ve Dubai’de aktif olarak şubeleriyle hizmet veren Cointral, bir süredir fiziksel şubelerinin yanı sıra Hızlı Takas, P2P, OTC, Kurumsal, Kredi Kartı gibi özelliklerin bir arada bulunduğu bir ekosistemle de hizmet veriyor. Şirket, şimdi kullanıcıların Bitcoin ile alışveriş yapabilmelerini sağlayan Cointral Alışveriş’i devreye aldı.

Paylaşılan basın bültenine göre Cointral Alışveriş, kullanıcıların dilediği ürünü Bitcoin ile satın alabilmelerini sağlayan bir alışveriş sitesi. Platform, altın ve gayrimenkulde daha önce Bitcoin’i kullanmayı sağlayan Cointral’in bu ekolde ilerleyen üçüncü ürünü.

Cointral Alışveriş’i kullanarak Bitcoin ile alışveriş yapmak isteyenlerin öncelikle shop.cointral.com adresine giriş yaparak üyelik oluşturmaları, ardından satın almak istediği ürünün linkini ilgili alana yapıştırmaları gerekiyor. Linkteki ürünü görüntüleyen kullanıcı, iletişim bölümünde istenilen ad, soyad, e-posta, telefon, adres gibi bilgileri doldurarak işleme devam edebiliyor. Ödeme yapmak için Bitcoin QR koduna veya kripto para adresine ödeme yapılarak işlem tamamlanıyor. Kullanıcılar herhangi bir alışveriş sitesinde yer alan ürünü bu yolla satın alabiliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl